شرایط طرح فروش فوری ایران خودرو تارا + قیمت و عکس تارا
اخبار خودرو

شرایط طرح فروش فوری ایران خودرو تارا + قیمت و عکس تارا

3 سال پیش 0

اولین طرح فروش بدون قرعه‌کشی ایران خودرو، از روز چهارشنبه ۷ مهر، با فروش هایما S7 پلاس آغاز می‌شود. قرار است به زودی فروش فوق العاده تارا نیز آغاز شود.

ویرایش و تکمیل اطلاعات

گروه صنعتی ایران خودرو، روز شنبه در رابطه با طرح های فروش این شرکت خودروسازی، و طرح فروش فوری خودروی ملی خود تارا ، اخبار جدیدی را اعلام کرده است.
پس از تحقق وعده بابک رحمانی ، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو ، در زمینه برنامه فروش جدید ایران خودرو برای هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک بدون محدودیت های قرعه کشی که قرار است چهارشنبه 7 مهر 1400 اجرا شود، قرار است این طرح فروش فوری برای هایما S5 نیز برگزار شود.
ایران خودرو در طرح های جدید فروش خود، قیمت قطعی فروش خودرو را اعلام می‌کند، و قیمت قطعی هایما اس 7 پلاس ، نسبت به قیمت اعلامی در شهریور 1400 ، 35 میلیون تومان افزایش قیمت داشت و قرار است 675 میلیون تومان به فروش برسد.

عکس تارا

این طرح در وهله اول، برای هایما S7 پلاس اتوماتیک اجرا خواهد شد که این خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی، زغالی، خاکستری و نقره‌ای متالیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه می‌شود.

قیمت تارا دستی 1400

همچنین حمید مرادی قائم مقام اجرایی مدیرعامل ایران خودرو ، روز شنبه از افزایش روزانه تولید تارا به صد دستگاه خودرو در این گروه خودروسازی خبر داد و با بیان اینکه با ادامه روند کنونی به زودی تولید تارا به 300 دستگاه در روز هم خواهد رسید گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 2000 دستگاه تارا تولید شده است و در آینده نزدیک برنامه فروش فوق العاده خودرو تارا نیز به اجرا گذاشته خواهد شد.

طرح فروش تارا

وی ضمن اشاره به ارائه بسته خدمات متفاوت و ویژه به دارندگان تارا، اعلام کرد: ایران‌ خودرو برای محصول تارا اتوماتیک که به زودی وارد بازار خواهد شد، نیز هدف‌گذاری کیفی پنج ستاره را دنبال می‌کند و در صدد است تا با ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، رضایت‌مندی مشتریان را کسب کند. تارا اتوماتیک به زودی وارد مرحله تجاری‌سازی و تحویل به مشتریان خواهد شد.

تفاوت قیمت هایما S7 در بازار و کارخانه

به گزارش وبسایت تندایران، در طرح فروش هایما S۷ پلاس توربوشارژ اتوماتیک، این خودرو به قیمت 675 میلیون تومان عرضه می‌شود. هایما S۷ پلاس، در بازار 813 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
این تفاوت قیمت، بیانگر توزیع رانتی قابل توجه در طرح فروش هایما S۷ پلاس است.

جزئیات ثبت‌نام در طرح فروش بدون قرعه‌کشی ایران خودرو را در خبر شرایط و قیمت فروش فوری هایما S7 توربو پلاس بخوانید.

پایان/تندایران

نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است

نظرات